Korzyści biznesowe

Oszczędność czasu

Oszczędzasz czas przeznaczony na dystrybucję i tworzeniu prezentacji. Wszyscy przedstawiciele mają aktualne materiały marketingowe i sprzedażowe w kilkadziesiąt sekund!

Oszczędność finansowa

Oszczędzasz finansowo na pracochłonnej weryfikacji działań przedstawicieli i ich faktycznej lokalizacji w terenie. Oszczędzasz dzięki skróceniu procedur sprzedażowych do minimum.

Skrócenie procedur

Wystarczy jedna platforma do optymalizacji procesu akwizycji, prezentacji i weryfikacji działań. Przedstawiciele za pomocą aktualizacji one-click otrzymują aktualne materiały.

Weryfikacja działań przedstawicieli

Dzięki dostępowi do panelu administracyjnego (dostępnego przez przeglądarkę) weryfikujesz cele sprzedażowe, statystyki dotyczące wszystkich przedstawicieli za dany okres czasu.

Automatyzacja procesów

Możliwość integracji z każdym zewnętrznym systemem daje Ci ogromne oszczędności na procesach wewnątrzfirmowych. Dla Twoich przedstawicieli rozwiązania skupione są w jednej aplikacji!

Badanie rynku

Wdrażając LizardSalesManager otrzymujesz również łatwe narzędzie do badania rynku. Badaj zainteresowanie produktami, generuj ankiety, analizuj wyniki i eksportuj je do raportów PDF!